Menu
Your Cart

PC Blue Stop

PC Blue Stop - najvyššia rada šošoviek na PC ponúka

  • Zachytí až 3x viac modrého svetla ako bežná šošovka s antireflexnou vrstvou
  • Modré svetlo je materiálom šošovky pohlcované
  • Šošovka ma jemný žlto-sivý odtieň


Apollo
Novinka Top
Model: Apollo
Okuliarový rám Apollo v elegantnom retro štýle s oblými očnicami. Dizajnový kontrast retro štýlu a moderných farieb pôsobí pútavo až očarujúco. Apollo je rám, ktorý vás rozžiari a vaše okolie očarí. Rám je ručne vyrobený z kvalitného acetátu triedy A, a to z jedného kusu, aby sa zabezpečila kontinui..
54,00€
Bez DPH:45,00€
Berlin
Novinka Top
Model: Berlin
Dámske PC okuliare Berlin v moderných tenkých líniách v kombinácii kovu a plastu s PC šošovkami Blue Stop. Upúta kontrastnou farebnou kombináciou, čierna-strieborná alebo vo variácii so zlatou. Čierne stránice a striebristé obruby pôsobia striedmo, ale veľmi elegantne. O svojom nositeľovi..
57,60€
Bez DPH:48,00€
Brook
Novinka Top
Model: Brook
Predstavujeme štýlový a vkusný rám pre dámy aj pánov Brook. Ideálny model pre okuliare na pc, ktoré budú výborne sedieť na tvári počas celého dňa v práci. Štýl je tradičný hranatý s moderným lookom a farbami. Tento model ponúkame v dvoch farebných prevedeniach - v klasickej čiernej a modernej hnedej..
58,80€
Bez DPH:49,00€
Leana
Novinka
Model: Leana
Predstavujeme elegantný dámsky rám Leana, ideálny pre uponáhľaný deň v práci. Ľahký rám z kvalitného acetátu, má tenké línie, ktoré pôsobia veľmi elegantne až nežne. Rám je aj napriek jemným líniám zaujímavý a veľmi pútavý. Stredne veľké očnice v klasickom dizajne majú ideálnu veľkosť na prácu s PC...
58,80€
Bez DPH:49,00€
Leroy
Novinka
Model: Leroy
Unisex okuliarový plastový rám Leroy v klasickom a minimalistickom štýle ponúkame v troch farebných kombináciach -  príjemnej tmavo modrej  (Navy Blue), atraktívnej zelenej a modernej orieškovo-medovej farbe (Hazel Tortoise).  Hranatý tvar očníc s rovnými bočnicami vyzerá ..
54,00€
Bez DPH:45,00€
Murray
Novinka
Model: Murray
Unisex okuliarový plastový rám Murray v klasickom štýle Wayfarer. Tento nadčasový dizajn je rokmi overený a ideálny pre dámy aj pánov. Dostatočne pevný aby dobre držal na tvári počas nosenia, s pružnými závesmi na strániciach aby sa pohodlne nasadzoval. Väčšie ale stále elegantné očnice sú maximálne..
50,40€
Bez DPH:42,00€
Struan
Novinka
Model: Struan
Okuliare Struan v populárnom retro dizajne upúta na prvý pohľad. Pevný, štýlový  rám s dvojitými pinmi v blízkosti pántov a klasickým nosníkom "ala kľúčová dierka". Ľahký a kompaktný okuliarový rám s čistými líniami, jemným vzhľadom a vynikajúcim tvarom. Unisex rámPrémiové Š..
54,00€
Bez DPH:45,00€
Max
Novinka Top
Model: Max
Pánsky okuliarový rám Max je ideálny model na PC okuliare.  Ľahučký, elegantný model v modernom urban štýle. Univerzálny dizajn , ktorý sadne každému, tvoria obĺžnikové  kovové očnice spojené so zaoblenými plastovými stránicami, ktoré perfektne kopírujú oblasť nad ušami. Oku..
50,40€
Bez DPH:42,00€
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)