Menu
Your Cart

O nás

Vitajte na stránkach pixy.sk a ďakujeme za zastavenie sa u nás!

Spoločnosť sme založili v roku 2008 s presvedčením, že kvalitné okuliare by mali byť prístupné a predovšetkým dostupnejšie pre všetkých. Sme súčasťou prvej internetovej očnej optiky na Slovensku eOkuliare.sk. Sme profesionálna očná optika, ktorá ponúka svoje služby na internete od roku 2008. Od roku 2019 sme spustili stránku pixy.sk, ktorá sa špecializuje na výrobou okuliarov vhodných pre všetky možné displeje. 

Pixy, to sú štýlové okuliare s kvalitnými šošovkami na ochranu proti modrému svetlu pri práci s PC

Našim cieľom je dať aj spotrebiteľom na Slovensku možnosť kúpiť si kvalitné dioptrické okuliare on-line za nízke ceny! Sme tu aby sme vám poskytli skvelý zákaznícky servis, individuálny prístup a kvalitné okuliare na PC za rozumné ceny. Myslíme si, že okuliare by nemali byť drahým luxusom, ale možnosť lepšieho videnia musí byť neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. 

Sme profesionálna očná optika s 10+ ročnými skúsenosťami s online predajom okuliarov.

Ponúkame moderné rámy v trendových dizajnoch za rozumné ceny online. Nová pokročilá technológia okuliarových šošoviek zaručí top kvalitu vaších novych okuliarov na počítač. 

Záruka 24 mesiacov a možnosť vrátenia rámu do 30 dní. 

Pixy.sk ponúka moderné okuliarové rámy s PC šošovkami za nízke ceny. Tak prečo nemať jeden rám do práce, iný na víkend alebo na výnimočné udalosti. Užite si nakupovanie a potom ešte dlhé roky vaše nové kvalitné okuliare. 

Váš tím pixy.sk.