Menu
Your Cart

Ona

Dámske modely okuliarov na PC. Moderné a štýlové okuliarové rámy, ktoré potešia dnešným designom a pútavými farbami. Maximálna ochrana očí v štýlových dizajnových rámoch. Vyberte svojho favorita. 


Apollo
Novinka Top
Model: Apollo
Okuliarový rám Apollo v elegantnom retro štýle s oblými očnicami. Dizajnový kontrast retro štýlu a moderných farieb pôsobí pútavo až očarujúco. Apollo je rám, ktorý vás rozžiari a vaše okolie očarí. Rám je ručne vyrobený z kvalitného acetátu triedy A, a to z jedného kusu, aby sa zabezpečila kontinui..
54,00€
Bez DPH:45,00€
Berlin
Novinka Top
Model: Berlin
Dámske PC okuliare Berlin v moderných tenkých líniách v kombinácii kovu a plastu s PC šošovkami Blue Stop. Upúta kontrastnou farebnou kombináciou, čierna-strieborná alebo vo variácii so zlatou. Čierne stránice a striebristé obruby pôsobia striedmo, ale veľmi elegantne. O svojom nositeľovi..
57,60€
Bez DPH:48,00€
Brook
Novinka Top
Model: Brook
Predstavujeme štýlový a vkusný rám pre dámy aj pánov Brook. Ideálny model pre okuliare na pc, ktoré budú výborne sedieť na tvári počas celého dňa v práci. Štýl je tradičný hranatý s moderným lookom a farbami. Tento model ponúkame v dvoch farebných prevedeniach - v klasickej čiernej a modernej hnedej..
58,80€
Bez DPH:49,00€
Jazz
Novinka Top
Model: Jazz
Unisex plastový model Jazz je v ikonickom štýle Wayfarer. Štýl rokmi overený a skúšaný je vhodný pre dámy aj pánov. Zaujímavé farebné kombinácie tmavo-modrá/červená, bordová, alebo čierna. Každý variant má tiež tenkú bielu líniu priečne pozdĺž celého rámu, čo pôsobí veľmi elegantne. Lesklý povrch rá..
45,00€
Bez DPH:37,50€
Leana
Novinka
Model: Leana
Predstavujeme elegantný dámsky rám Leana, ideálny pre uponáhľaný deň v práci. Ľahký rám z kvalitného acetátu, má tenké línie, ktoré pôsobia veľmi elegantne až nežne. Rám je aj napriek jemným líniám zaujímavý a veľmi pútavý. Stredne veľké očnice v klasickom dizajne majú ideálnu veľkosť na prácu s PC...
58,80€
Bez DPH:49,00€
Leroy
Novinka
Model: Leroy
Unisex okuliarový plastový rám Leroy v klasickom a minimalistickom štýle ponúkame v troch farebných kombináciach -  príjemnej tmavo modrej  (Navy Blue), atraktívnej zelenej a modernej orieškovo-medovej farbe (Hazel Tortoise).  Hranatý tvar očníc s rovnými bočnicami vyzerá ..
54,00€
Bez DPH:45,00€
Maverick II
Novinka
Model: Maverick II
Unisex okliarový rám Maverick II je kovový rám v štýle Aviator. Kovový lesklý rám v striebornej / zlatej farbe s očnicami spredu s modrým / hnedým lemom. V rovnakej farbe sú aj plastové konce bočníc. Rám je dostupný vo farebných kombináciach zlatá / hnedá a strieborná / modrá. Veľké očnice sú ideáln..
48,00€
Bez DPH:40,00€
Montana One
Novinka Top
Model: Montana SQ
Montana One  sú okuliare na PC pre neho aj pre ňu v klasickom štýle. Unisex model hranatého tvaru z  kvalitného acetátu s matným lookom. Dostupné sú 3 farebné varianty, univerzálna čierna, matná červená a matná modrá. Matný povrch rámu s tradičným štýlom a tenkými líniami rámu pôsobí atrak..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Montana SQ
Novinka Top
Model: Montana SQ
Unisex model Montana SQ sú okuliare na PC v klasickom štýle hranatého tvaru z acetátu s matným lookom. Dostupné sú 4 farebné varianty, klasická čierna, matná červená, matná modrá a škvrnitá hnedá (tortoise). Matný povrch rámu s tradičným štýlom a tenkými líniami rámu pôsobí atraktívne a sofistikovan..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Montana Way
Novinka Top
Model: Montana Way
Unisex plastový model Montana Way sú okuliare na PC v retro štýle Wayfarer. Rám v dizajne rokmi overený a preskúšaný je vhodný pre dámy aj pánov. Dostupných je 5 farebných variácií, klasická čierna, matná červená, hnedosivá, tiež modrá alebo škvrnitý vzor Tortoise. Matný povrch rámu spolu s ret..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Murray
Novinka
Model: Murray
Unisex okuliarový plastový rám Murray v klasickom štýle Wayfarer. Tento nadčasový dizajn je rokmi overený a ideálny pre dámy aj pánov. Dostatočne pevný aby dobre držal na tvári počas nosenia, s pružnými závesmi na strániciach aby sa pohodlne nasadzoval. Väčšie ale stále elegantné očnice sú maximálne..
50,40€
Bez DPH:42,00€
Struan
Novinka
Model: Struan
Okuliare Struan v populárnom retro dizajne upúta na prvý pohľad. Pevný, štýlový  rám s dvojitými pinmi v blízkosti pántov a klasickým nosníkom "ala kľúčová dierka". Ľahký a kompaktný okuliarový rám s čistými líniami, jemným vzhľadom a vynikajúcim tvarom. Unisex rámPrémiové Š..
54,00€
Bez DPH:45,00€
Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)