Menu
Your Cart

PC Relax

Okuliare PC Relax ponúkajú

  • Tvrdené šošovky so 7-vrstvovým antireflexnom + oleofóbnu vrstvu poslednej generácie pre ľahšie čisteni
  • Eliminujú nežiadúce účinky elektromagnetického žiarenia monitorov a obrazoviek
  • Poskytujú 100% UVA a UVB ochranu
  • Poskytuúe dostatočnú ochranu k zachovaniu zdravého oka
  • Šošovky majú vysoké antistatické vlastnosti
Jazz
Novinka Top
Model: Jazz
Unisex plastový model Jazz je v ikonickom štýle Wayfarer. Štýl rokmi overený a skúšaný je vhodný pre dámy aj pánov. Zaujímavé farebné kombinácie tmavo-modrá/červená, bordová, alebo čierna. Každý variant má tiež tenkú bielu líniu priečne pozdĺž celého rámu, čo pôsobí veľmi elegantne. Lesklý povrch rá..
45,00€
Bez DPH:37,50€
Maverick II
Novinka
Model: Maverick II
Unisex okliarový rám Maverick II je kovový rám v štýle Aviator. Kovový lesklý rám v striebornej / zlatej farbe s očnicami spredu s modrým / hnedým lemom. V rovnakej farbe sú aj plastové konce bočníc. Rám je dostupný vo farebných kombináciach zlatá / hnedá a strieborná / modrá. Veľké očnice sú ideáln..
48,00€
Bez DPH:40,00€
Montana KID
Novinka Top
Model: Montana KID
Detský/Juniorský okuliarový rám Montana KID v príjemnej modrej, ružovej, alebo čiernej farbe. Dizajn je inšpirovaný módou minulých čias ale vždy moderný. Sofistikovaný štýl Wayfarer deti poteší a vyjadrí ich vkus. Montana KID je unisex model, vhodný imidžovo aj rozmerovo pre chlapcov aj di..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Montana One
Novinka Top
Model: Montana SQ
Montana One  sú okuliare na PC pre neho aj pre ňu v klasickom štýle. Unisex model hranatého tvaru z  kvalitného acetátu s matným lookom. Dostupné sú 3 farebné varianty, univerzálna čierna, matná červená a matná modrá. Matný povrch rámu s tradičným štýlom a tenkými líniami rámu pôsobí atrak..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Montana SQ
Novinka Top
Model: Montana SQ
Unisex model Montana SQ sú okuliare na PC v klasickom štýle hranatého tvaru z acetátu s matným lookom. Dostupné sú 4 farebné varianty, klasická čierna, matná červená, matná modrá a škvrnitá hnedá (tortoise). Matný povrch rámu s tradičným štýlom a tenkými líniami rámu pôsobí atraktívne a sofistikovan..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Montana Way
Novinka Top
Model: Montana Way
Unisex plastový model Montana Way sú okuliare na PC v retro štýle Wayfarer. Rám v dizajne rokmi overený a preskúšaný je vhodný pre dámy aj pánov. Dostupných je 5 farebných variácií, klasická čierna, matná červená, hnedosivá, tiež modrá alebo škvrnitý vzor Tortoise. Matný povrch rámu spolu s ret..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Reed - Junior
Novinka Top
Model: Reed
Detský/Juniorský okuliarový rám Reed v príjemnej modrej / červenej / tmavo sivej farbe, povrch je v matnom looku. Okuliarový štýl Wayfarer je unisex model, vhodný imidžovo aj rozmerovo pre chlapcov aj dievčatá. Väčšie rozmery očníc poskytujú dostatočne pohodlné videnie, čím je rám ideálny k PC...
36,00€
Bez DPH:30,00€
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)